O firmie

DB RENTAL firma powstała w 2010 roku w Konstantynowie Łódzkim.

Na początku istnienia firmy, podstawową działalnością była produkcja dzianin. Nasza dziewiarnia, dzięki unowocześnieniom technologicznym oraz innowacyjności, do dziś stale się rozwija by sprostać oczekiwaniom klientów. Posiadamy maszyny jednołożyskowe i dwułożyskowe co pozwala nam na różnorodną produkcję.

W tej chwili istniejemy również w branży odzieżowej.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, zaopatrzonemu w maszyny takich marek jak JUKI i SIRUBA, wytwarzamy wysokiej jakości produkty, które potrafią sprostać oczekiwaniom szerokiego grona odbiorców zarówno z Polski jak i zza granicy. 

Nasze wyroby, produkowane są z wysokiej jakości dzianin:

• Elanobawełnianych
• Bawełnianych
• Polyestrowych

Dzięki własnemu magazynowi oraz wykwalifikowanym pracownikom, nasza firma może pochwalić się sprawdzoną jakością oraz profesjonalizmem.
Posiadamy własnego konstruktora odzieży , co pozwala nam na realizację projektów indywidualnych.
Naszą zaletą są również dogodnie położone magazyny, które znajdują się w centrum kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić krótki termin realizacji zamówień.

Na przestrzeni ostatnich lat wyspecjalizowaliśmy się w produkcji dzianin oraz wyrobów gotowych przeznaczonych dla firm rentalowych.

Każda partia dzianiny jest badana laboratoryjnie pod kątem wytrzymałości na wielokrotne pranie , kurczliwości, światłopot itp...